Menu

Naprawa i montaż kotłów gazowych - Pełen serwis

Profesjonalna naprawa i montaż kotłów gazowych

Nasi klienci z Warszawy często sięgają po profesjonalny serwis piecyków gazowych, który wykonujemy szybko i sprawnie. Podejmujemy się ich montażu, demontażu, diagnozowania potencjalnych awarii (lub przyczyn ich wystąpienia), renowacji oraz innych działań wymagających profesjonalnej wiedzy i doświadczenia. Naprawa piecyków gazowych jest ważna z uwagi na bezpieczeństwo ich użytkowania i lokalu, w którym się znajdują, dlatego warto powierzyć to zadanie właśnie nam.

Pomoc specjalisty od piecyków gazowych - Serwis i montaż

montaż kotłów gazowych Warszawa

Montaż kotła gazowego powinien przeprowadzać wyłącznie wykwalifikowany hydraulik, specjalizujący się w instalacjach gazowych. Przebieg montażu może się różnić w zależności od modelu kotła i typu instalacji gazowej w danym budynku. Nasi fachowcy pomogą przygotować miejsce do montażu kotła gazowego, sprawdzą dostępność instalacji gazowej i odprowadzania spalin, a także pomogą ustalić optymalne miejsce do ulokowania kotła. Pomagamy w wyborze optymalnego systemu mocowania zgodnie z zaleceniami producenta konkretnego urządzenia.

Po podłączeniu do układu, sprawdzamy szczelność całej instalacji oraz testujemy poprawne działanie urządzenia. Gwarantujemy, że wykonany przez nas montaż piecyków gazowych będzie całkowicie bezpieczny dla wszystkich mieszkańców lokalu, a urządzenie dopasowane do rozmiaru i specyfiki konkretnego układu grzewczego. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy instruktaż użytkowania, tłumacząc naszym klientom jak należy prawidłowo korzystać z kotła gazowego oraz jak utrzymać go w dobrym stanie przez długi czas.

Naprawa kotłów gazowych w Warszawie - Pełen serwis piecyków

Zajmujemy się także kompleksową naprawą Państwa kotłów gazowych. W naszych usługach znajduje się naprawa termostatu, elementów elektroniki, pompy obiegowej, kontrola i naprawa nieszczelności układu, diagnoza problemów z odprowadzaniem spalin i działaniem zapłonu. Wszelkie awarie piecyków gazowych są niebezpieczne i mogą uniemożliwić korzystanie z tych urządzeń. Dlatego warto powierzyć ich stan fachowcom z naszej firmy, którzy szybko i profesjonalnie zajmą się ich naprawą.

Po nasze usługi montażu i naprawy kotłów gazowych sięgają klienci prywatni i przedsiębiorcy z Warszawy. Oferujemy im możliwość wykonania całej instalacji od podstaw, a także usługę odbioru powykonawczego. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą oraz umówienia terminu spotkania. W przypadku wystąpienia najbardziej niebezpiecznych awarii oferujemy pomoc 24 na dobę, na terenie całej Warszawy.
Skorzystaj z naszego pogotowia hydraulicznego w Warszawie!

JESTEŚMY DOSTEPNI 24H NA DOBĘ!!!
TEL. 600 600 833
Przyjmujemy płatności kartą.
HYDRAULIK 24H AWARIE

Obsługujemy wszytkie dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ ,Rembertów , Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola , Żoliborz